HİZMETLERİMİZ

33banner-1024x341

                  Edirne Kristal Halı Temizleme olarak halılarınızın, yorgan, battaniye ve stor perdeleriniz evinizden ilk teslim alındığı ve temizlenmiş olarak size teslim edilme anına kadar hijyen koşullarını gözeterek hizmet vermekteyiz. Fabrikamız Edirne Kristal Halı Temizleme’de kullanılan antibakteriyel şampuanlar ve temizlik ekipmanları ile tecrübeli ve konusunda uzman iş arkadaşlarımız sayesinde %100  müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız. Halılarınız için tür ve ebat ayrıştırma işleminden sonra temizleme aşamalarına geçilir hijyenik sahalarda gerçekleştirilen temizleme işlemlerini sıkma ve kurutma aşaması izler. Özel olarak dizayn edilen ve gerekli kurutma ekipmanlarıyla donatılan ve sektörde çok az firmada bulunan kurutma odamızda ve tamamen kapalı özel kurutma alanlarımızda kurutma işlemi gerçekleştirilir.Paketleme aşamasına geçilmeden önce kalite kontrol yapılır. Kalite kontrolden geçen halılarınız paketlenip evinizde ki yerlerini almak için size yola çıkmaya hazırlanır.
      haliyikama          Yorgan, Battaniye ve Stor Perdeleriniz için de aynı itina ve aynı işlem basamakları geçerli olmaktadır. Özel alet ve ekipmanlarımızla evinize kadar gelen uzman personelimiz koltuklarınız için gerekli temizleyici ve solisyonlarla evinizde sizleri  fazla zahmete sokmadan koltuk, çekyat ve benzeri oturma gruplarınızı yerinden oynatmadan temizliğini gerçekleştirir.
koltuk
                            

     Edirne Kristal Halı temizleme olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Bizim en büyük güvencemizdir. Evlerimizde en çok temas sağladığımız eşyalarımızdan biri olan halılarımızı bizim uzman ve tecrübeli kadromuzda tam evinize layık şekilde temizlenip her aşamasında gerekli hassasiyetin gösterildiğine emin olabilirsiniz.

 musteri_memnuniyeti
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien